Орієнтовна дата поповнення 25.02.2025

Noir Парфум - №6

4eln06
1 915,00 ₴
Найкраща ціна за останні 30 днів:
11,00 б
Об 'єм
50 ml
Варіанти
Доступ: Недоступно

Noir Парфум - №6

Об'єм: 50 мл (пробник: об'єм: 2 мл)

Унікальний парфум UNISEX edition 4 ELEMENTS NOIR від ESSENS з 20% ароматичних есенцій в елегантному флаконі зачаровує своїм довготривалим ароматом, привертає увагу та підкреслює індивідуальність свого власника. 

Своєрідний і неповторний аромат, створений для жінок і чоловіків, які втомилися зливатися з натовпом. У перших нотах відчувається значний вплив ароматичних нюансів, які незабаром зливаються в гармонійний ветивер. Базова нота заснована на сандаловому дереві, яке в поєднанні з бобами тонка нагадує анімалістичний запах шкіри. Парфуми надають відчуття впевненості та унікальності.

Верхні ноти: бергамот, перець, смакові ноти

Ноти серця: кедрове дерево, пачулі, ветивер

Базові ноти: ваніль, сандалове дерево, боби тонка

Тип аромату: квітковий, шкіряний

Виробник:ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BHT, COUMARIN, LIMONENE, ALPHA–ISOMETHYL IONONE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZYL CINNAMATE, CITRAL, BENZYL BENZOATE, CINNAMYL ALCOHOL.


Жадра Бахытовна Джилгелдиева
Оцінено 22.2.2025